Celgene отримала домен Cellgene.com за рішенням суду

Американська фармацевтична компанія Celgene отримала права на домен CellGene.com за рішенням суду.

Але це була вже друга спроба. До цього Celgene зверталася в ВОІВ з вимогою передати їй права на цей домен через незаконне використання товарного знака позивача. Однак комісія ВОІВ не знайшла у власника домену ніяких порушень. А доменне ім’я CellGene можна розглядати як поєднання словникових слів, пов’язане з клітинної генетикою.

Більш того, надані юристом Celgene дані про листування компанії з власником домену комісія ВОІВ визнала недостовірними. В результаті вимоги Celgene були відхилені, а скарга компанії була кваліфікована як спроба незаконного захоплення домену.

Після цього Celgene найняла іншого юриста і звернулася з вимогою про передачу домену в суд, керуючись законом про захист споживачів від кіберсквотингу (ACPA). Відповідач спочатку висловлювався на свій захист і навіть виставляв свої вимоги, але потім з якоїсь причини погодився не тільки передати компанії Celgene домен CellGene.com, а й додатково виплатити їй п’ять тисяч доларів.

Подробиці справи невідомі, але виглядає це дивним, так як позов подавався “in rem”, тобто тільки щодо предмета спору – доменного імені, а не проти самого відповідача. Відповідач міг взагалі не відповідати на позов – тоді він би тільки втратив домен і не отримав ніяких додаткових штрафів.

На думку експертів, в події винен некомпетентний адвокат, який працював з відповідачем і зробив “ще гірше”. У таких випадках потрібно звертатися до професіонала, який спеціалізується саме за доменним спорам.

Джерело: domainhit

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*