Розроблено алгоритм, що “стирає” людину з відео в реальному часі

Веб-інженер компанії Google Джейсон Майес опублікував програму, здатну видаляти людину з відео в режимі реального часу. Додаток з’явилося на найбільшому веб-сервісі для IT-проектів GitHub.

Отримуючи зображення з камери, алгоритм розпізнає фон і запам’ятовує його. Коли в кадрі з’являється людська фігура, то ПО замінює ті шматки зображення, які людина займає на відповідні фрагменти фону, який програма запам’ятала ранiше.

Для розробки коду використовувалася система машинного навчання TensorFlow.js. Протестувати рішення на власній веб-камері можна онлайн на сайті Glitch.com або Codepen.io.

Для цього потрібно, щоб в браузері була включена підтримка JavaScript. Крім цього, вихідний код програми доступний для скачування і модифікації усіма бажаючими за умови повідомлення про це автора.

Майес зазначає, що його розробка – експеримент, тому вона “не завжди справляється з завданнями на 100%”. Наприклад на одному з відео, де застосовується нова програма, залишаються видимi  інші предмети, що не зникають.

Джерело: tech.liga.net

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*