Соцмережа Tumblr буде продана власнику WordPress

Компанія Verizon досягла принципової угоди про продаж соціальної мережі Tumblr компанії Automattic, що є власником платформи онлайнової публікації, WordPress. За відомостями з обізнаних джерел вартість угоди буде значно нижче 20, а можливо і 10 млн дол.

Несуча збитки Tumblr колись вважалася одним з головних гравців соціального медіа-сегменту і все ще надає хостинг для більш 450 млн блогів. У 2013 році ця соцмережа була придбана Yahoo !, що заплатила за неї 1,1 млрд дол. Verizon отримала її в комплекті, в результаті поглинання Yahoo! два роки тому.

Намір Verizon позбутися Tumblr не є секретом, але за станом справ на травень цього року єдиним зацікавленим покупцем була Pornhub. Tumblr багато років критикували за відсутність належного відстеження порнографії, а в минулому році Verizon ввела заборону на розміщення там контенту такого роду. Генеральний директор Automattic, Метт Малленвег (Matt Mullenweg), в інтерв’ю для Wall Street Journal підтвердив, що має намір зберегти цю заборону.

За наявною інформацією, в результаті угоди Automattic отримає всі активи Tumblr і працевлаштує близько двох сотень співробітників цієї соцмережі.

Джерело: ko.com.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*