Соцмережі повинні контролюватися так само, як преса або телебачення – Цукерберг

Генеральний директор Facebook Марк Цукерберг заявив в суботу, 15 лютого, що Інтернет-контент повинен регулюватися системою десь між існуючих правил, які застосовуються для телекомунікаційних і медіа-індустрій.

Виступаючи на Мюнхенській конференції з безпеки в Німеччині, Цукерберг заявив, що Facebook вдосконалив свою роботу з протидії втручанню в вибори в Інтернеті і розширив свої попередні заклики до регулювання діяльності соціальних мереж.

Під час сесії питань і відповідей Цукерберг розповів про своє бачення регулювання соціальних мереж. “Я думаю, що слід регулювати шкідливий вміст… Питання в тому, які рамки ви використовуєте для цього. Зараз є дві рамки, які, на мою думку, люди мають для існуючих галузей – правила як для газет і існуючих ЗМІ і модель типу телекомунікації, коли “дані просто протікають через вас”, але ви не несете відповідальність за послуги телекомунікацій, якщо хтось скаже щось шкідливе по телефонній лінії”- розповів Марк Цукерберг.

Цукерберг сказав, що зараз 35 тисяч чоловік працює для перегляду вмісту в Інтернеті і здійснення заходів безпеки. Ці команди і автоматизована технологія Facebook зупиняють понад 1 мільйон підроблених облікових записів щодня, сказав він, додавши, що “переважна більшість виявляється протягом декількох хвилин після реєстрації”.

Джерело: robinzon.tv

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*