YouTube тестує оплески: скільки коштує поплескати в долоні

YouTube досліджує новий спосіб монетизації відео. Популярні автори зможуть отримувати від користувачів оплески, по $ 2 за кожен.

Відеохостинг YouTube досліджує функцію прямої фінансової підтримки користувачами авторів відео. Вона буде реалізована у вигляді віртуальних оплесків, які можна буде купувати по $ 2, пише The Verge.

Офіційно нова можливість називається “оплески глядачів”. Для користувачів це виглядає як покупка анімації, яка відображається поверх відео, що вони хочуть підтримати:

Аналітики фірми VidIQ спробували нову функцію в дії. Щоб користувачі змогли надавати фінансову підтримку авторам на YouTube, останні повинні активувати відповідну опцію в панелі управління свого каналу.

Користувачі побачать нову іконку поруч з кнопками лайка і дізлайка. Натиснувши її вони можуть витратити $ 2 на підтримку каналу. Максимальний ліміт становить $ 500 в день або $ 2 000 на тиждень. При цьому враховуються також покупки в cупер чатах і супер стікери. Комісія YouTube становить 30% за кожну транзакцію.

Зараз нова функція доступна в Австралії, Бразилії, Індії, Японії, Кореї, Мексиці, Новій Зеландії та США. Скористатися їй можна лише на комп’ютері.

Джерело: theverge.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*