Співробітники месенджера Snapchat використовували програму для стеження за користувачами – ЗМІ

Співробітники месенджера Snapchat зловживали доступом до особистої інформації про користувачів, так як мали доступ до фото, номерів телефонів і адрес електронної пошти користувачів і використовували програму для стеження за ними.

Про це повідомило видання Vice з посиланням на чотирьох колишніх і одного поточного співробітника компанії.

За даними видання, за допомогою інструменту SnapLion працівники можуть отримати доступ до геолокації, збережених фото, номерів телефонів, адрес електронної пошти, а також до фото та відео, які зникають через 24 години після публікації в соцмережі.

Колишній співробітник розповів, що інструмент надає «ключі від королівства».

Спочатку програму створили для того, щоб збирати і надавати інформацію про користувачів поліції або суду.

Поточний співробітник компанії припустив, що інструмент використовують для того, щоб протистояти буллінгу і харрасменту на платформі.

Колишні працівники підтвердили, що доступ до SnapLion є у команди, що займається вирішенням проблем зі спамом і шкідливим контентом у соцмережі. Доступ до SnapLion також є у центру супроводу клієнтських операцій і у служби охорони компанії.

Видання отримало доступ до електронних листів, згідно з якими співробітник зловживав SnapLion, щоб дізнатися адресу електронної пошти користувача в особистих цілях.

Також, колишні співробітники підтвердили, що доступом до SnapLion зловживали різні працівники в різний час і використовували інструмент для стеження за користувачами.

Виданню не вдалося з’ясувати, як саме співробітники Snapchat отримували доступ до інформації користувачів.

Джерело: realist.online

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*