У браузері Brave тепер можна заробляти «чайові» для Youtube, Twitter і Twitch

За останній рік веб-оглядач Brave показав величезне зростання. Збільшилося і число користувачів. А після останнього нововведення їх може стати ще більше. Браузер впровадив на сайті соцмереж систему винагороди.

Brave – це веб-оглядач від Brave Software з вільним і відкритим вихідним кодом на основі веб-браузера Chromium на движку Blink, анонсований співзасновником корпорації Mozilla і творцем JavaScript Бренданом Ейхом. Засновник стверджуює, що Brave блокує трекери сайтів і видаляє нав’язливу інтернет-рекламу, підвищує рівень приватності в інтернеті і зменшує кількість переданих про споживачів реклами даних.

«Чайові» у Brave можна отримати для Twitch, Youtube, Twitter: якщо контент цікавий, користувачі відправлять криптовалюту BAT (Basic Attention Token), створену на базі Ethereum спеціально для цього браузера, в якості заохочення. Моментально монети надійдуть на рахунок автора відео, поста тощо.

Крім цього, компанія впровадила систему підказок, щоб у користувачів була можливість «підказувати» авторам контенту цікаві ідеї. Цим інструментом можна користуватися де завгодно.

Ще раніше творці браузера пішли далі і вирішили додати функцію, що дозволяє користувачам заробляти токени, переглядаючи запропоновану рекламу. Потім BAT можна вивести на кріптовалютную біржу і торгувати в парі з іншими монетами.

Безсумнівно, впровадження нових функцій позитивно позначиться на популярності веб-оглядача. Щоб стати креатором Brave і мати донати в криптовалюті BAT, будь-який з користувачів може подати запит адміністрації браузера.

Джерело: cryptobit.media

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*