Стало відомо, чого чекати від Microsoft Edge: підтримка Linux, теми Chrome і багато іншого

Microsoft працює над рядом нових функцій і поліпшень для оновленого браузера Edge на базі Chromium. Одним з нововведень має стати підтримка Linux, а також тема оформлення Chrome. У числі інших поліпшень називають роботу з архітектурою процесорів ARM64, більш високу продуктивність, поліпшену прокрутку та інше.

Браузер вже доступний на Windows 10, 7, macOS, Android, iOS. А пізніше в цьому році він повинен з’явитися і на вільній ОС. Очікується, що це відбудеться в другій половині року, хоча поки ніяких точних даних на цей рахунок не наводиться.

Що стосується оформлення, то заявлена ​​підтримка тем з інтернет-магазину Chrome. Фірмові теми, як виявилося, працюють не зовсім коректно, через що виникають проблеми. З розширеннями, схоже, такого не було, тому в браузері можна використовувати паралельно плагіни з Chrome і фірмові.

У числі інших змін очікується поліпшення синхронізації. На даний момент вона працює для Dev-версій, хоча поки і в обмеженому масштабі. Влітку з’явиться можливість синхронізувати історію переглядів між пристроями.

Крім того, заявлено появу функції Web Ink, яка була в класичній версії. Вона дозволяла працювати з веб-сторінками, використовуючи стилус. Те ж саме буде і в поточній версії браузера, хоча терміни не уточнюються.

З дрібниць обіцяні:

  • можливість встановити своє фото в якості фону нової вкладки;
  • читання PDF-файлів вголос;
  • можливість вибіркового очищення даних про перегляди;
  • блокування музики і відео на певних сайтах;
  • інтеграція Cortana;
  • поліпшення дизайну.

А ось жести миші і інтеграцію акаунтів Google в Edge додавати не будуть.

Джерело: toneto.net

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*