Telegram хоче відкрити офіс в Україні

Компанія Telegram, яка належить російському програмісту і підприємцю Павлу Дурову, планує відкриття офісу розробників на території України.

Компанія веде переговори з Кабінетом міністрів України. За його словами, 21 листопада повинна була пройти зустріч віце-президента Telegram з двома чиновниками з українського уряду.

Бажання компанії відкрити представництво в Україні підтвердив глава Міністерства цифрових трансформацій Михайло Федоров.

«Дуров хоче відкрити для себе український ринок, і все для цього зараз буде робити», – заявив він.

Цю інформацію поки відмовилися коментувати міністр Кабміну Дмитро Дубілет і керівництво Telegram.

Представники компанії в 2017-2018 роках вже розглядали ідею відкриття офісу в Україні. Про це повідомив один з працівників великої IT-компанії.

Інше джерело сказало, що Telegram може відкрити представництво в Україні лише в наступному році, оскільки в холодний період часу більшість співробітників компанії працюють в ОАЕ.

На думку виконавчого директора Асоціації «Інформаційні технології України» Костянтина Васюка, Telegram зацікавлена ​​в українських розробниках.

За словами фахівця телеком-ринку Олени Мініч, компанія хоче прийти на український ринок тому, що Кремль використовує месенджер Telegram для гібридної пропаганди.

«Дуров за «завданнями партії» може робити кроки і «відмежовуватися» від зв’язків з РФ», – заявив експерт.

Джерело: hvylya.net

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*