Telegram заявив, що не зможе контролювати свій новий проект TON

Telegram і її дочірні компанії не давали ніяких обіцянок чи зобов’язань з розробки будь-яких програм або функцій для ланцюжка блоків TON або яким-небудь іншим чином вносити вклад в платформу ланцюжка блоків TON після його запуску.

Таке публічне повідомлення розмістили на офіційному сайті Telegram.

Компанія також уточнила, що Telegram все ще працює над проектом, щоб гарантувати, що блокчейн TON і «Grams» можуть працювати таким чином, щоб врахувати закони різних країн.

«Telegram і його дочірні компанії не беруть участі в публічних продажах валюти TON – «Grams». Сама платформа ще знаходиться в стадії бета-тесту, отримати доступ до нього може будь-хто. Купити або продати «Grams» ще не можна, вони поки не існують», – заявили в компанії.

У повідомленні говориться, що на старті платформи гаманець TON Wallet НЕ буде інтегрований з месенджером Telegram, а буде окремим додатком.

«Компанія не матиме ніякого контролю, ніяких унікальних прав і ніякої відповідальності за управління блокчейном», – підкреслили в повідомленні.

Повідомляється, що Telegram не зможе контролювати блокчейн і всю екосистему після запуску так само, як архітектор, який спроектував хмарочос, не може контролювати те, що відбувається з будівлею після завершення будівництва.

«Компанія не обіцяє, що при покупці «Grams» покупець отримає прибуток: валюта не є інвестиційним продуктом і не дає ніяких акцій або інших часток у власності Telegram, – йдеться в повідомленні.

Компанія також заявила, що не зобов’язана і не обіцяє створити організацію TON Foundation в майбутньому.

Джерело: internetua.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*