Хакери запросили $6 млн у біткоінах за розблокування даних валютної компанії

Вірус-вимагач атакував комп’ютерну мережу валютної компанії Travelex. Хакери зажадали шестизначний викуп в біткоінах за відновлення доступу до даних.

За даними BBC, мова йде про суму в $6 млн.

Зловмисники напередодні Нового року інфікували мережу Travelex вірусом-вимагачем Sodinokibi. Шкідник зашифрував інформацію, в результаті чого сайти компанії щонайменше в 20 країнах припинили роботу.

У залишеному хакерами з угруповання REvil повідомленні Travelex пропонується купити за біткоіни інструмент для дешифрування. Оплату необхідно провести через веб-сайт, зареєстрований в Китаї.

«Якщо ви не співпрацюєте з нашим сервісом – для нас це не має значення. Але ви втратите час і дані, тому що тільки у нас є приватний ключ. На практиці час набагато цінніше грошей», – попередили зловмисники.

Згідно BBC, хакери отримали доступ до 5 Гб персональних даних клієнтів Travelex і загрожують почати їх розпродаж в разі неотримання викупу.

Блокування комп’ютерної мережі змусила співробітників компанії, що працює в 70 країнах світу, повернутися до ручного обліку валютно-обмінних операцій і відмовитися від прийому банківських карт. Крім того, клієнти Travelex не можуть отримати перекази, відправлені після 31 грудня.

Джерело: forklog.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*