У Facebook розповіли, як відстежують розташування користувачів

Facebook може визначити знаходження користувачів, навіть якщо вони заборонять таку можливість.

У листі сенаторам США компанія розповіла, як вона це робить, повідомляє Channel News Asia.

За інформацією видання, Facebook вдається визначити місце розташування користувача за підказками, які він залишає. До них, зокрема, відносяться GPS-координати в фотографіях або повідомлення друзям, в якому він зараз місці.

Користувачі також можуть засвітити адресу доставки покупок. Додаткову інформацію про місце перебування користувача дає його поточна IP-адреса.

“Можливості вийти немає. Немає контролю за своєю персональною інформацією. Це великий ТехноГігант. І тому Конгрес повинен вжити заходів”, – написав сенатор Джош Хоулі в своєму Twitter.

У компанії відзначають, що інформація про місцезнаходження користувача допомагає йому та іншим інтернет-фірмам захищати облікові записи, виявляючи підозрілу поведінку при вході в систему. Наприклад, якщо вхід здійснений в Південній Америці, проте користувач живе в Європі.

Крім цього, IP-адреси також допомагають таким компаніям, як Facebook, боротися з дезінформацією, яка може бути спрямована на конкретну країну.

Нещодавно Facebook заявив, що готовий до прийняття закону про конфіденційність даних, який вступить в силу в штаті Каліфорнія на початку наступного року.

Каліфорнійський закон про захист прав споживачів (CCPA) дасть користувачам Інтернету право бачити, які дані збирають великі технологічні компанії, і кому вони передаються.

Джерело: delo.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*