У мережу злили 420 млн номерів користувачів Facebook

У відкритому доступі в мережі виявили понад 419 млн облікових записів з телефонними номерами користувачів соцмережі Facebook. 

Повідомляється, що сервер, на якому розміщувалася база даних користувачів, не був захищений паролем і будь-хто міг отримати до нього доступ. Передбачається, що дані були завантажені в мережу в кінці минулого місяця.

“Кожен запис містив унікальний ідентифікатор користувача Facebook і номер телефону, вказаний в обліковому записі. Ідентифікатор користувача Facebook дозволяє легко визначити ім’я користувача облікового запису”, – йдеться в повідомленні.

Відкритий сервер містив більш 419 млн записів з 3 баз даних користувачів в різних географічних регіонах. Серед них 133 млн користувачів в США, 18 млн користувачів у Великобританії і ще одну з понад 50 млн записів користувачів у В’єтнамі. При цьому наголошується, що власник серверу є невідомим. Після того, як були зроблені запити щодо власника серверу, база даних була відключена.

У Facebook заявили, що дані були зібрані до того, як компанія заблокувала доступ до номерів користувачів в минулому році.

“Цей набір даних застарів і, мабуть, містить інформацію, отриману до того, як в минулому році ми внесли зміни, щоб позбавити людей можливості знаходити інших за їхніми телефонними номерами”, – повідомив прес-секретар Facebook Джей Ненкарроу.

Джерело: rbc.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*