У мессенджері Telegram з’явилися нові корисні можливості

Мессенджер Telegram радує користувачів новими фішками.

Тепер доступна відправка повідомлення без звуку, навіть якщо він включений в адресата. Це корисно для тих хто пише вночі і не хоче розбудити одержувача повідомлення. Що б скористатися можливістю досить затримати кнопку “відправити” і адресат отримає безшумне повідомлення.

Адміністратори груп можуть скористатися функцією Slow Mode. Вона дозволяє встановити інтервал для відправки повідомлень учасниками групи. Ця функція допомагає побороти спам в чатах.

Скориставшись перемотуванням відео тепер можна виявити мініатюрне превью, за допомогою якого простіше знайти потрібний момент. Крім того якщо залишити мітку часу на відеозаписі, то вона автоматично відображатиметься як посилання.

Також відбулося оновлення меню вкладень для Android. Прев’ю зробили більшими, що набагато спрощує вибір відео і фото. Приємний бонус отримали і власники iOS – вони можуть вибрати різні кольори для нічних тем, а не тільки сірий і синій, які були до цього.

Щоб нововведення були і на ваших пристроях необхідно оновити додаток до версії 5.10 на мобільних пристроях і до 1.8 на Windows і macOS.

Джерело: akcenty.com.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*