У «Слузі народу» зібралися «прискорено» блокувати сайти

Новий законопроект, який стосується медіа, до розгляду готує політична фракція «Слуга народу». У документі, зокрема, прописаний буде механізм блокування ресурсів за допомогою спрощеного рішення суду і він може бути незабаром внесений до Верховної Ради.

Про подібний законопроект раніше говорили нардеп Олександр Ткаченко, а також міністр інформполітики Володимир Бородянський.

З даною ініціативою виступлять члени фракції «Слуга народу». Документ швидше за все, внесуть нардепи Микита Потураєв і Олександр Ткаченко.

Що стосується документа, то в ньому йдеться про проект закону, який врегулює всі майданчики, які контактують так чи інакше з глядачем, слухачем або ж читачем.

Документ складається з 189 сторінок, маючи 10 розділів і складається з 124 статей. Також там прописана спрощена формула блокування онлайн-медіа, яка передбачає, що в суд звернеться Нацрада і навіть без участі другої сторони може вирішитися питання блокування. Власник сайту пізніше зможе відновити доступ до сервісу, якщо доведе, що законодавство України його ресурс не порушував.

Робоча група з питань гуманітарної та інформаційної політики, яка нібито займалася розробкою і підготовкою законопроекту «Про медіа” не створювалася при парламентському комітеті.

Про це повідомив Апарат Верховної Ради у відповідь на інформаційні запити Українських Новин.

Основна частина ідеї законопроекту про захист інформаційного простору є інструментом саморегулювання.

Про це заявив міністр культури, молоді і спорту України Володимир Бородянський.

Джерело: hvylya.net

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*