В YouTube тепер можна видалити тільки фрагмент спірного відео, а не все цілком

В YouTube спростили роботу з претензіями правовласників і оновили для цього панель інструментів YouTube Studio. Тепер творці відео можуть вирізати частину відео зі спірним моментом.

Як і раніше, якщо претензія стосується музики, то користувач зможе замінити її або вимкнути звук у відео. Якщо ж порушення стосується відео, то можна не видаляти повністю, а вирізати захищений авторським правом фрагмент. При подачі скарги правовласники повинні вказувати точні часові проміжки в ролику, що порушують авторські права.

На вкладці «Відео» тепер є стовпець Restrictions, в якому автори можуть подивитися, які ролики і фрагменти порушують авторське право або є образливими. Там же буде вказано хто з правовласників пред’явив претензії.

Однак експерти відзначають, що це не вирішить основну проблему. Автоматична система Content ID як і раніше, може помилково видалити або відключити монетизацію відео. Спори щодо помилкових претензій не врегульовані і найчастіше останнє слово залишається за правовласником.

При цьому YouTube не втручається в суперечки авторів і правовласників, а у самих користувачів мало способів захистити контент, крім видалення відеофрагментів.

Джерело: hi-tech.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*