У США створили додаток для фейкових знімків з відпустки

В американському штаті Небраска створили додаток для підроблених фотографій з відпустки. Сервіс редагування знімків називається Fake A Vacation. З його допомогою люди, яким давно не вдавалося з’їздити у відпустку, можуть з легкістю створити видимість відпочинку в своїх соціальних мережах.

Діснейленд, Ніагарський водоспад, Лас-Вегас, пальми і гавайський пляж або Гранд-Каньйон – користувачам потрібно лише вибрати пункт призначення та завантажити кілька своїх фотографій, щоб програма почала їх обробляти –  близько 72 годин.

Варто відзначити, що фейковий фотозвіт з відпустки обійдеться не дешево. Вартість набору з декількох знімків – $ 49,99. Але чи варто воно того?

Здається, персонажі на фото виглядають не дуже натурально – їх радше ніби вирізали з фото та приклеїли на «дошку бажань», щоб візуалізувати мрію.

Розробники Fake A Vacation кажуть, що через постійний тиск соцмереж все більше людей імітують подорожі. Часто це відбувається через бажання комусь щось довести і когось вразити, або показати своє життя більш цікавим і насиченим. Тож саме на бажанні викликати заздрість знайомих в Instagram і сконцентрувалися творці сервісу.

За даними Jet Cost, близько 14% опитаних американців брехали про свою відпустку, 10% зізналися, що ділилися в соцмережах фейковий фотографіями з подорожей.

Джерело: buro247.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*