У вбиральнях Google, Facebook і Yelp розвішують листівки для підвищення продуктивності

Facebook, Google, Yelp використовують листівки у туалетах і ванних кімнатах для підвищення ефективності співробітників. Як пише Business Insider, до такого методу вдаються й інші фірми Кремнієвої долини.

Google стала першопрохідцем цієї практики. У 2006 році компанія почала розвішувати в туалетних кабінках листівки з інформацією, що стосувалася тестування коду. Сьогодні корпорація змінила політику і розклеює оголошення, присвячені проблемам працівників. Наприклад, у жовтні 2019 року в кабінках з’явилися вивіски з інформацією про домагання й дискримінацію.

Facebook вивішує листівки з інформацією про зміни в їх продуктах та новини компанії. Окрім цього, вони містять технічні вказівки і робочі рекомендації.

В Yelp оголошення у вбиральнях виконують роль корпоративного ЗМІ – на бюлетенях публікуються новини про роботу інших відділів. За словами керівника цієї програми в Yelp Шайуса Гупта, вона стала успішним методом обміну інформацією між співробітниками різних відділів.

Соціологиня з Каліфорнійського університету в Берклі Сігрід Лур заявила, що так компанії проникають в особисте життя працівників на глибшому рівні для досягнення максимальної ефективності.

Втім, інша соціологиня – Каліфорнійського університету в Сан-Дієго – Мері Блейр-Лой розкритикувала ініціативу роботодавців. Вона зазначила, що працівникам необхідна перерва для підвищення ефективності.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*