Google запустила сервіс моніторингу багатохмарних мереж

Компанія Google 13 листопада приступила до розгортання нового сервісу «комплексного моніторингу мережі, верифікації та оптимізації», який дозволить краще контролювати роботу своїх мереж клієнтам, які користуються послугами кількох хмарних провайдерів на додаток до онпремісних датацентрів.

Сервіс під назвою Network Intelligence Center все ще знаходиться в процесі розробки, і в цю середу Google запропонувала чотири перших модуля.

Доступний в бета-версії модуль Network Topology надає кожному клієнту повний огляд топології його мережі разом з показниками її продуктивності. Це не тільки сприяє збільшенню довіри клієнтів до хмарних сервісів, але також спрощує пошук і ліквідацію неполадок, забезпечення відповідності нормативним вимогам.

У бета-режимі працює і модуль Connectivity Test, який використовується для самостійної діагностики клієнтами проблем з’єднання з GCP або GCP з зовнішніми IP-адресами і оцінки наслідків зміни конфігурації мережі. Google вважає це важливим, оскільки до 75% збоїв в роботі мереж викликані помилками, допущеними при їх конфігуруванні.

Два модуля це альфа-версії Performance Dashboard і Firewall Metrics & Insights. Завдання Performance Dashboard – виявлення причин втрати пакетів і уповільнення роботи індивідуальних програм, з його допомогою клієнти визначають де криється проблема, в мережі або в самому додатку. Firewall Metrics & Insights допомагає організаціям оптимізувати правила їх брандмауера для поліпшення мережевої безпеки.

Доступ до Network Intelligence Center здійснюється через Google Cloud Console.

Джерело: ko.com.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*