У Windows 10X можуть з’явитися динамічні обої

Цього року очікується реліз першої версії Windows 10X – нової операційної системи для ноутбуків і планшетів з двома екранами. Одним з механізмів такого роду стане Microsoft Surface Neo, а сама ОС отримає більш привабливий користувальницький інтерфейс, стане простіше в експлуатації і зможе працювати з універсальними, а також Win32-додатками.

Однією з особливостей нової системи стануть динамічні обої, як в macOS, де обої змінюються в залежності від часу доби. У мінімальному варіанті це може бути денний і нічний режим, в більш просунутих можна додавати ранок і вечір. А в самих «крутих» зміна може відбуватися хоч кожну годину.

Для актуальної версії Windows 10 є додаток WinDynamicDesktop. Схоже, що в новій версії Windows 10 така можливість буде реалізована внутрішніми механізмами за замовчуванням. Також з’являться динамічно рухомі хмари, що означає не просто послідовність зображень, а ще й анімацію.

Поки неясно, наскільки це буде затребувано, адже таке сумнівне нововведення буде швидше розряджати батарею, особливо на x86-х процесорах. Так чи інакше, залишається чекати виходу релізу і аналізу нововведення від фахівців.

Джерело: portaltele.com.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*