Чи добереться китайський коронавірус до доменного простору?

Експерти очікують традиційного сплеску реєстрацій імен, пов’язаних з назвою нового коронавирусу.

Як правило, в подібних випадках деякі імена реєструються компетентними організаціями з метою поширення інформації про нову хворобу, її прояви, способи профілактики і лікування. Але в переважній більшості випадків “епідемічні” домени реєструються доменними інвесторами в спекулятивних цілях.

Відомий доменний інвестор і аналітик Елліот Сілвер (Elliot Silver) ставить під сумнів ефективність такої стратегії. Сілвер провів аналіз безлічі зареєстрованих раніше угод з доменними іменами, які включають в себе найменування хвороб і вірусів, які послужили джерелами світових новин в минулі роки. Найприбутковішим для інвесторів слід, мабуть, вважати пташиний грип: домен BirdFlu.com був проданий за $19,875 тис. $16 тис. приніс перепродаж домену Ebola.org (мова про лихоманку Ебола). Домен H1N1.co.uk (штам вірусу грипу, відомий також як “свинячий грип”) був проданий за $4,225.

Всі ці угоди можна визнати успішними, проте вони поодинокі. У переважній же більшості випадків доменні імена подібного роду продавалися за суми близько $100- $200, а решта “епідемічних” доменів і зовсім залишилися непроданими. Тож інвесторам не варто поспішати поширювати епідемію нового коронавируса і на доменний простір, вважає експерт.

Джерело: domaininvesting.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*