В Україні з’явився хакер, який награбував вже більше 1 мільйона

Українцям розповіли про нового хакера, який працював за певною схемою.

Зловмисником виявився простий житель Дніпропетровської області. Всього за півроку йому вдалося незаконно зняти понад мільйон гривень з чужих банківських карток українців. Відповідна інформація з’явилася на сайті кіберполіції.

Відомо, за якою схемою працював хакер. Він використовував більше сотні карт без ідентифікації користувача. Потім він задіяв ці карти для дубляжу оригінальних карт громадян. Робив це зловмисник досить просто. Біля банкомату у нього нібито виникала проблема і він поступався місцем наступному користувачеві.

Однак перед цим він налаштовував банкомат так, що в результаті йому вдавалося копіювати картку клієнта банку і отримувати доступ до його рахунків. Після чого в обов’язковому порядку він міняв номер телефону, до якого прив’язана карта, на свій. Це в свою чергу дозволяло йому скористатися онлайн-банкінгом і збільшувати таким чином кредитні ліміти на рахунках постраждалих, а також оформляти онлайн-кредити.

Після проведення обшуку, в квартирі зловмисника було знайдено безліч банківських карток, телефонів і різних до нього сім-картів. Поліція вже порушила справу керуючись статтями 361, ст. 200 і ст. 190. Суд надав можливість підозрюваному вийти на свободу в разі внесення застави у розмірі 38 420 грн.

Джерело: hyser

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*