Відеохостинг YouTube додав нові функції на головну сторінку

Сьогодні відео-хостинг YouTube запускає новий дизайн домашньої сторінки, який буде включати великі ескізи і надасть більше інформації про кожне відео.

Користувачі побачать менше відео на головній сторінці через великі мініатюри, підтвердив прес-секретар YouTube. Представник відео-хостингу додав, що люди отримують більше інформації про кожне відео, яке вони бачать. Відео буде мати кращу якість і буде займати більше фізичного простору на сторінці. Також у авторів буде можливість використовувати більш довгі заголовки. Мета оновлень полягає в тому, щоб дати людям, які використовують платформу, більше інформації про відео з першого погляду, замість того, щоб попросити їх навести курсор на відео або клацнути, щоб дізнатися більше.

Зі зміною дизайну на головній сторінці YouTube стало менше відео, а певні “полки” контенту – такі категорії, як “Новини” або “Музика” – більше не розміщуються на першій сторінці. За словами компанії, команда розробників YouTube використовувала відгуки творців і глядачів на різних етапах тестування для поліпшення макету. Це включало в себе виправлення декількох технічних проблем. Деякі з найбільш явних проблем були пов’язані з розмірами мініатюр на великих екранах і пристроях.

Джерело: comments.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*