Виробникам серверів може не вистачити комплектуючих

Поки спалах коронавiрусу незначно відображається на глобальних постачаннях серверів, але якщо епідемія збережеться до кінця березня, то ринок може зіткнутися з істотною нестачею комплектуючих. Про це говорять аналітики Digitimes Research.

За їхніми словами, багато виробників серверів і їх партнери запасалися додатковими обсягами продукції перед Китайським Новим роком, а під час свят вони продовжили виробництво. Завдяки цьому коронавірус на серверному ринку поки не позначається значно.

Нарощування запасів товару і виробництво на новорічних святах були спрямовані на те, щоб задовольнити зростаючий попит на сервери з боку найбільших операторів датацентрів в США. Завдяки цим замовленням контрактні виробники не зіткнулися з серйозною нестачею комплектуючих і робочих, як компанії з інших ІТ-сегментів, відзначають дослідники.

Більшість ODM-виробників і постачальників компонентів змогли збільшити завантаження потужностей своїх підприємств до 50-70% незабаром після закінчення святкового періоду, продовженого через спалах коронавiрусу.

Однак може виникнути дефіцит хімічних матеріалів і пасивних компонентів, оскільки більшість їх виготовляють невеликі китайські компанії. Вони зіткнулися з проблемами при поновленні виробництва і ще не отримали від влади дозвіл на перезапуск заводів.

Джерело: internetua.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*