Windows 10X об’єднає десктопні та мобільні завдання

Нещодавно компанія Microsoft представила нову операційну систему Windows 10X. Як стверджує розробник, вона заснована на звичайній «десятці», але при цьому і досить сильно від неї відрізняється. У новій ОС приберуть класичне меню «Пуск», з’являться і інші зміни.

windowslatest.com

Однак головним нововведенням стане об’єднання сценаріїв десктопної і мобільної версій ОС. І хоча поки неясно, що саме ховається під цим визначенням, очевидно, що компанія запускає новий проект, який повинен стати альтернативою Android і iOS.

Компанія також заявила, що шукає старшого інженера-програміста, який буде працювати з розробниками. Його завданням є впровадження інновацій на будь-якому пристрої з Windows, включаючи настільні комп’ютери і сервери.

Цікаво, що Microsoft також згадала якийсь пристрій Modern PC в якості одного з підтримуваних, але компанія не поділилася жодною інформацією про нього. Бути може, це нова версія Surface Dou / Neo або складне рішення з гнучким екраном.

Передбачається, що Windows 10X вийде на свята на початку 2020 року і буде доступна як для двоекранних рішень, так і для традиційних ноутбуків. Це також вказує, що система написана під процесори x86-64 і, очевидно, буде підтримувати Win32-додатки.

В цілому, майбутня ОС повинна стати справжнім гібридом настільних і мобільних елементів. Головне, щоб в Редмонді поліпшили контроль якості тестування. Інакше в результаті оновлень не тільки десктопи, а й смартфони виявляться не при справах. У цьому випадку одна-єдина помилка може залишити людей без зв’язку, роботи і так далі.

А яку ОС використовуєте ви та вважаєте за кращу?

Джерело: portaltele.com.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*