Windows 7 вимагають зробити безкоштовною

Активісти Фонду вільного програмного забезпечення (FSF) закликають Microsoft випустити безкоштовну версію Windows 7. Відповідні заява і петиція з’явилися на сайті організації.

Споживачі вільного ПЗ запропонували зробити безкоштовною застарілу Windows, зазначивши, що від цього виграє як Microsoft, так і користувачі. Активісти запропонували переформатувати популярну комерційну ОС в систему з відкритим кодом, яка буде вільно поширюватися і стане відкритою для модифікацій. У заяві говориться, що краще не вбивати операційну систему, а відправити її «на переробку».

У документі активісти поділилися побоюваннями про те, що Microsoft може знехтувати свободами користувачів Windows 7. Також наголошується, що компанія повинна поважати звички своїх клієнтів, а не просто переганяти їх на нову версію Windows. Фонд сподівається зібрати під петицією не менше 7777 підписів.

Ті, хто отримав фінальне оновлення Windows 7, поскаржилися на зникнення оформлення робочого столу. Подібна помилка зазвичай виникає при використанні піратських версій ОС. Офіційна підтримка Windows 7 завершилася 14 січня. З цього дня Microsoft припинила підтримувати користувачів з будь-яких питань і поставляти актуальні оновлення.

Джерело: hvylya.net

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*