Windows 7, як і раніше користується високою популярністю у бізнесу

14 січня 2020 р Microsoft припиняє підтримку Windows 7 і зосередиться на супроводі Windows 8.1 і Windows 10. Це загальноприйнята практика, покликана стимулювати решту клієнтів оновити ПЗ. Однак, незважаючи на всі зусилля розробника, число прихильників Windows 7 все ще залишається високим. Що в перспективі створює додаткові ризики інформаційної безпеки.

Як показує статистика, зібрана «Лабораторією Касперського» на підставі анонімних даних і за згодою користувачів її рішень, на 38% ПК приватних користувачів і малих підприємств встановлена ​​Windows 7 (проти 53-55% у Windows 10). У випадку малого і середнього бізнесу, а також корпоративних користувачів між цими ОС і зовсім спостерігається паритет.

Причини використання застарілої ОС можуть мати різне пояснення: від встановленого ПЗ, яке не здатне працювати на нових версіях ОС, до економічних міркувань і навіть просто через звичку. Проте, стара не оновлена ОС представляє ризик для кібербезпеки, а вартість інцидентів з порушенням захисту може бути значно вище, ніж ціна оновлення. Тому фахівці рекомендують перейти на підтримувані версії і забезпечити роботу додаткових інструментів безпеки під час перехідного періоду.

Джерело: ko.com.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*