Facebook пояснила причину блокування одного з найбільших українських патріотичних пабліків Mova

Соцмережа Facebook днями заблокувала один з найбільших українських патріотичних пабліків Mova з понад 520 000 підписників.

“Формальна підстава – організовані масові скарги, що наші публікації, що закликають до захисту від московської агресії є “нетолерантними”, – написав засновник Mova Олексій Кляшторний та закликав підтримати паблік і оскаржити блокування.

Liga.Tech відправила в Facebook запит з проханням пояснити, що сталося. Прес-служба соцмережі відповіла, що закриває сторінки, які неодноразово публікують контент, що порушує правила спільноти Facebook. Так, мовляв, сталося і з пабліком Mova.

“Люди приходять в Facebook, щоб вільно самовиражатися і відкрито ділитися цим з друзями і сім’єю. Деякі думки можуть бути суперечливими, але важливо, щоб можна було ділитися різними думками, і ми не видаляємо пости тільки тому, що деяким людям вони не подобаються. Незважаючи на те, що ми є відкритою платформою для всіх ідей, люди повинні поважати наші правила, тобто Стандарти спільноти, в яких зазначено, що дозволено і заборонено в Facebook.

Ці стандарти призначені для забезпечення безпеки людей на Facebook і забороняють такі речі, як знущання, домагання або ненависницькі висловлювання. Коли сторінка неодноразово публікує контент, який порушує наші правила, як це сталося в даній ситуації (з паблік Mova – Ред.), Ми закриваємо сторінки”, – відповіла прес-служба.

У Facebook дали зрозуміти, що заблокували Mova не на якийсь час, а назавжди.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*