Windows припинить підтримку комп’ютерної миші в 2020 році

Віце-президент компанії Microsoft Джулія Ванг виступила з офіційною заявою про припинення підтримки комп’ютерного маніпулятора типу «миша» у всіх версіях операційної системи Windows з 1 січня 2020 року. Драйвери цих пристроїв будуть видалені з комп’ютерів користувачів разом з черговим автоматичним оновленням операційної системи.

За даними Microsoft, близько 92% користувачів в США і 85% користувачів в Європі використовують замість миші сенсорні екрани. На даний момент утримувати команду з підтримки застарілих мишей економічно невигідно. За словами Ванг, користувачі, що бажають продовжити використовувати мишу, повинні будуть самостійно перейти на Windows XP або більш ранню версію операційної системи, термін підтримки якої також закінчився, і користуватися нею без будь-яких гарантій з боку компанії.

«Це нелегко для деяких користувачів, але розвиток технологій має йти вперед. Зараз вже ніхто не згадує, що раніше була припинена підтримка дискет, перфострічок і ЕПТ-моніторів. Миша, створена в кінці 80-х – це атавізм в сучасному світі смартфонів і 5G. Microsoft постарається зробити все, щоб перехід на тачскрін пройшов безболісно для більшості наших користувачів», – сказано в повідомленні Ванг.

Джерело: rusjev.net

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*