XYZ Registry купує чотири доменні зони у L’Oreal

Компанія XYZ Registry повідомила про успішне придбання доменних зон .makeup, .beauty, .hair і .skin у виробника косметики і парфумерії L’Oreal. Тепер під керуванням XYZ знаходиться вже 13 доменних зон.

L’Oreal в 2012 році подала заявки на 14 доменних зон в рамках програми New gTLD. Це були як брендові домени, так і домени загального призначення. Але компанія не змогла знайти їм застосування, і велика частина зон була ліквідована. Після продажу доменів .makeup, .beauty, .hair і .skin у L’Oreal не залишилося власних доменних зон.

На ринку нових доменних зон L’Oreal запам’яталася, мабуть, тільки цінником в $5500 за реєстрацію домену в вищевказаних зонах. Таким чином компанія обійшла правило про заборону реєстрації closed generics – закритих доменних зон зі словниковими словами. Втім, ніякої користі з безроздільного володіння доменами верхнього рівня з ключовими словами вона не витягла. У свій час L’Oreal планувала створити власну соціальну мережу в зоні .makeup, метою якої було просування її продукції. Для цього навіть були зареєстровані домени з іменами кількох сотень інфлюенсерів б’юті-індустрії. Але з цієї ідеї теж нічого не вийшло.

XYZ планує перезапуск зон .makeup, .beauty, .hair і .skin як доменних зон з загальнодоступною реєстрацією в цьому році. Точні терміни поки невідомі.

Джерело: domainhit

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*