YouTube буде видаляти «комерційно недоцільні» профілі з 10 грудня

Судячи з усього скоро на YouTube відбудеться чергова чистка профілів, пов’язана тепер з величиною користі, яку акаунти приносять Google. У новій версії правил користування сервісом йдеться, що власники хостингу можуть видаляти діючі аккаунти в рамках «комерційної недоцільності подальшого надання доступу».

Простіше кажучи, якщо ці акаунти не приносять грошей компанії. А це можуть бути некомерційні канали, а також ті, де використовується система блокування реклами. Відзначимо, що в актуальній версії користувальницької угоди такого пункту немає.

«YouTube може припинити дію вашого доступу або доступу вашого облікового запису Google до Сервісу в цілому або до його частини, якщо є підстави вважати, що надавати вам доступ до Сервісу комерційно недоцільно».

Тобто до блокування облікового запису за порушення правил YouTube і законів різних країн, додається ще й «економічна доцільність». Сподіваємося, користувачам, яких торкнеться дане правило, дадуть час на вивантаження даних. Нова редакція правил ступить в силу з 10 грудня.

Джерело: hi-tech.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*