Великий провайдер доменних імен підтверджує виток даних

Network Solutions був першим у світі постачальником доменних iмен в Інтернеті, вигравши грант від Національного наукового фонду (NSF) ще в 1991 році і, маючи ексклюзивний контракт, деякий час був єдиним реєстратором імен для доменів .com, .net та .org. За даними DomainState, Networks Solutions, яка зараз належить Web.cоm, в даний час є п’ятим за величиною реєстратором доменних імен, що має близько семи мільйонів доменів.

Крім реєстрації доменних імен, Network Solutions надає такі послуги, як web-хостинг, дизайн сайтів і online-маркетинг, включаючи оптимізацію пошукових систем і управління оплатою за клік.

Нещодавно Network Solutions підтвердив повідомлення про витік даних

, що стався в кінці серпня 2019 року, в результаті якого стороннім особам вдалося проникнути до деяких комп’ютерних систем компанії без авторизації та отримати доступ до персональної інформації деяких клієнтів, включаючи імена, адреси, номера телефонів і адреси електронної пошти.

В даний час компанія проінформувала правоохоронні органи про інцидент і проводить розслідування. За словами Network Solutions, в ході атаки дані кредитних карт не були скомпрометовані, оскільки номери кредитних карт зберігаються в зашифрованому вигляді.

Джерело: forbes.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*