YouTube обмежить збір даних при перегляді відео для дітей

Відеосервіс YouTube з січня 2020 року обмежить збір даних при перегляді відео для дітей через вимоги Федеральної торгової комісії США (Federal Trade Commission, FTC).

Компанія заборонить залишати коментарі під дитячим контентом, а також використовувати інші способи підвищення кількості переглядів, включаючи спливаючі пропозиції інших відео.

Крім цього, дитячі, відео будуть супроводжуватися персоналізованою рекламою на основі даних Google про користувача. Це може привести до зниження рекламних доходів, а також до скорочення пропозиції контенту для дітей. Контекстна реклама, яка залежить від змісту інтернет-сторінки, буде як і раніше дозволена.

YouTube вводить зміни після того, як FTC звинуватила відеосервіс в порушенні закону про захист конфіденційності дітей в інтернеті (Children’s Online Privacy Protection Act, COPPA). На думку FTC, YouTube збирав персональні дані дітей, на основі яких для них відбиралися рекламні оголошення.

YouTube не визнав порушень, але в вересні виплатив штраф в $170 млн і погодився позначати дитячий контент. Автори самі відповідальні за вибір категорії відео. Невірне значення категорії може привести до штрафу з боку FTC.

За словами представника компанії, «відповідальність є пріоритетом YouTube, що включає захист дітей та їх конфіденційності».

YouTube давно заявляв, що його платформа не призначена для дітей віком до 13 років і що акаунти користувачів, які не досягли цього віку, видаляються. У компанії є додаток для дітей YouTube Kids, в якому заборонена персоналізована реклама.

Однак основна платформа YouTube все одно входить в число найпопулярніших серед користувачів молодше 13 років. За даними FTC, YouTube використовував це для залучення рекламодавців.

Джерело: hubs.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*