Французькі та американські чиновники розкритикували криптовалюту Libra від Facebook

Кріптовалютний проект Libra від компанії Facebook зазнав критики з боку французьких і американських чиновників. Влада не оцінила інноваційну розробку соціальної мережі і хоче придушити її в зародку.

Міністр фінансів Франції Брюно Ле Мер звернувся до голів Центробанків країн, що входять в Велику сімку, з проханням вивчити токени Libra. Він вважає, що їх не можна випускати. Член Республіканської партії США Патрік Макгенрі написав листа голові комітету з фінансових послуг Палати представників Максін Уотерс з вимогою провести слухання з питання віртуальної валюти Libra. Уотерс підтримала ініціативу Макгенрі і запропонувала накласти мораторій на подальшу розробку проекту Facebook.

Американський сенатор Шеррод Браун, який входить в банківський комітет Сенату, опублікував в Twitter повідомлення, в якому заявив наступне:

«Facebook вже зараз занадто велика і могутня компанія. Соцмережа застосувала свою владу щоб використовувати дані клієнтів в комерційних цілях, не захищаючи при цьому їхню конфіденційність. Ми не можемо дозволити Facebook забезпечувати функціонування нової ризикованою криптовалюти за допомогою рахунку, відкритого в Швейцарському банку».

18 червня Facebook опублікувала документацію Libra і запустила тестову версію блокчейна. У Whitepaper описані технічні характеристики нової мережі, модель управління фінансовою екосистемою, мова програмування Move і інструкція по виконанню транзакцій в Libra Blockchain. У 2020 році компанія планує випустити кріптокошелек Calibra для зберігання токенов Libra. Він буде інтегрований в месенджери Facebook Messenger і WhatsApp. За словами співробітників соцмережі, додаток буде мати простий інтерфейс, тому кожен користувач зможе без проблем відправляти і отримувати цифрові активи.

Джерело: thecoinshark.net

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*