Одна з найбільших криптовалютних бірж світу відкриє в Україні офіс до Нового року

Україна підписала меморандум з однією з найбільших в світі криптовалютних бірж – Binance, яка в свою чергу планує відкрити свій офіс до Нового року.

Про це під час круглого столу “Для чого Україні потрібні блокчейн і легалізація криптовалют?” сказав віце-прем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації України Михайло Федорів.

“Сьогодні ми підписали меморандум з однією з найбільших в світі кріптовалютних бірж – Binance. Вона активно працює над тим, що б тут відкрити свій офіс, і швидше за все вона його відкриє до Нового року. Ця біржа одна з найбільших – це мільярдні обороти . I частина грошей, які акумулює сама біржа, і частина транзакцій буде проходити на території України, в наших банках. Ми з цього приводу говорили з Національним банком, спілкувалися і з державними банками про відкриття рахунків цієї біржі “, – підкреслив Федорів.

Він зазначив, що візит кріптовалютної біржі Binance – це сильний драйвер для розвитку криптотеми в Україні, в плані легалізації криптовалюти.

“Коли такі компанії заходять і відкривають свої офіси в країнах, це говорить про те, що починає розвиватися законодавчий напрямок. З’являється велика кількість фахівців, які працюють в цих компаніях і допомагають розвивати законодавство. Крім того, це додаткові сотні мільйонів податків, які отримає наша держава “, – сказав Федорів, при цьому додавши, що це сигнал для людей, які працюють з криптовалютою про те, що Україна з’явилася на карті цього ринку.

Як відомо, криптовалютна біржа Binance – одна з найбільших кріптобірж в світі. Добовий обсяг торгів на біржі Binance станом на квітень 2018 року – майже 1,5 мільярда доларів. Біржа заснована в 2017 році Чанпенгом Джао (Changpeng Zhao), який раніше очолював відділ розробки платформи Blockchain.cоm, а також є співзасновником біржі OKCoin і засновником проекту хмарних систем обміну даними BijieTech. У зв’язку з цим, біржа Binance користується величезною довірою у криптоспiльноти. У липні 2017 року відбулося ICO криптобіржі Binance. Була випущена власна валюта біржі – Binance Coin (BNB).

Джерело: telegraf.com.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*