Топ затребуваних мов програмування в 2019 році

У 2019 самими затребуваними стали розробники на Python, JavaScript, C# і C++.

Python

Ця мова ідеально підходить для аналізу даних і машинного навчання. У розробці він виступає на стороні сервера. Відзначимо легкість у вивченні Python в порівнянні з іншими мовами. Відсутність таких обов’язкових синтаксичних елементів, як обрамлення умовних структур в фігурні дужки і встановлення крапки з комою в кінці виразу, дозволить розробнику в процесі вивчення і веб-розробки менше думати про синтаксис і більше – про архітектуру. Також з моменту створення мови сформувалося величезне співтовариство, тому знайти підтримку у інших розробників не складе труднощів.

JavaScript

Це динамічна мова програмування, яка найчастіше використовується для створення інтерактивних елементів на веб-сайтах. Всі ті елементи на сайті, з якими може взаємодіяти користувач, – випадаючі меню, анімації, калькулятори і багато чого ще – написані на JavaScript. Якщо ви хочете вивчити мову, що швидко розвивається , вибирайте JavaScript. У неї простий синтаксис, вона доступна для новачків у веб-розробці, має широке співтовариство. Велика кількість мобільних ігор, сайтів і веб-додатків, в тому числі у таких компаній, як Netflix, PayPal, LinkedIn, Uber, розроблені на JavaScript. З недавнього часу вона також стала використовуватися для розробки серверної логіки додатків, що є ще одним стимулом до вивчення. Також в цій сфері представлено кілька великих фреймворків, які полегшують розробку і дозволяють створювати по-справжньому складні продукти.

C# і C++

Це зразок класичного програмування. Велика кількість мов програмування містить в собі принципи C# і C++. Саме тому існує думка, що після їх вивчення у розробника не виникне труднощів у знайомстві з іншими мовами. Область використання також широка: створення мікроконтролерів, мобільних додатків, систем моделювання, ігор, нейронних мереж. Ці мови програмування активно підтримуються – велика спільнота, тисячі книг і така ж кількість форумів, що значно полегшує вивчення. Якщо при розробці десктопних і мобільних додатків, а також інших сервісів існують підвищені вимоги до продуктивності, для проекту потрібен розробник на C# і C++.

Якщо поглянути на список пропозицій з веб-розробки на біржі фрілансерів, можна переконатися в тому, що перераховані мови програмування знаходяться на піку популярності. Безліч замовників пропонують до реалізації свої проекти, де ви вже зараз можете показати свої навички і вміння.

Джерело: segodnya

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*