У Європейському Союзі не дозволили криптовалюту Facebook

Приватні цифрові валюти, такі як Libra від Facebook, не будуть дозволені в Європейському Союзі, поки ризики, які вони можуть представляти, не будуть чітко усунені. Про це повідомляє Reuters з посиланням на заяву міністрів фінансів країн-членів ЄС.

Цей крок підтверджує жорстку позицію блоку щодо криптовалюти Libra, яка викликала критику з боку регуляторів щодо її можливого впливу на фінансову систему.

«Жодна глобальна угода про стейблкоіни (загальна назва криптовалют, які привʼязані до запасів звичайних валют або фізичних товарів (золота, нафти)) не повинна починати діяти в Європейському Союзі до тих пір, поки правові, нормативні та наглядові проблеми і ризики не будуть належним чином визначені і усунені», – йдеться в спільній заяві міністрів. В Євросоюзі заявили, що вже розробляють відповідні закони.

Більш того, Європейський центральний банк уже займається створенням власної цифрової валюти. Вона повинна стати альтернативою криптовалюті, яку створили приватні компанії. Її планують використовувати, якщо звичайні розрахунки в Європі будуть обходитися занадто дорого.

Джерело: thebabel.com.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*