Оптимізація WordPress. 10 способів його прискорити. Частина2

Незважаючи на те, що WordPress за замовчуванням легкий і швидкий, його неправильне налаштування може зробити багато процесів повільними і надзвичайно заплутаними. Пропонуємо звернути увагу на способи, які допоможуть прискорити роботу веб-сайту.

Частина 1

4. Включення GZIP Compression через mod_deflate

Який найпопулярніший інструмент для стиснення файлів до формату Zip на комп’ютері? 7-Zip? WinRar? Багатьом доводилося стискати файли і спостерігати дивну ефективність, коли файл розміром від 200 Мб зменшується до розміру в 40 Мб? Як це відбувається? Хіба неможливі подібним чином зробити технологічні стиснення? Все можливо, можна зробити так і для блогу, і тим самим забезпечити його швидку роботу і відмінну оптимізацію.

GZIP Compression допомагає стискати файли сторінки в формат Zip, і передавати відвідувачам –  за рахунок цього досягається оптимізація швидкості завантаження. Для цього використовується модуль http сервера Apache mod_deflate. Іншими словами, відвідуваність інтернет-сторінки та ж, але сам блог працює швидко, так як відвідувачів обслуговує стисла версія.

Ми перевірили веб-ресурс, який був стиснутий за допомогою GZIP Compression від 68 кб до 13 кб, Worpress прискорив свою завантаження в 5 разів.

5. Використання CDN

Існують дослідження, які показують, що CDN може збільшити продуктивність блогу на 60%.

Швидкість завантаження контенту сторінки залежить від того, де розміщений хостинг, на якому розташовується веб-проект. Наприклад, якщо хостинг розміщений в Індії, а вхід відбувається, наприклад, з США, то сайт буде завантажуватися повільніше, ніж якби це відбувалося б в Індії. Як вийти з такої ситуації? Люди з обмеженою швидкістю доступу в інтернет, для прискорення завантаження сайту можуть скористатися сервісом CDN.

Для використання веб-порталом WordPress сервісу CDN, необхідно поширити контент по всьому світу так, щоб користувачі могли скористатися версією, розташованої ближче до них.

6. Оптимізація і зміна теми WordPress

Теми WordPress також можуть зажадати багато часу на завантаження блогу. Якщо користуватися темою WordPress, яка роздута і заснована переважно на зовнішніх запитах, то блог буде працювати повільніше в порівнянні з тими, хто використовує теми, засновані на встановлених стандартах. Зрозуміло, що тут оптимізація буде досить складна.

Далi буде…

Джерело: reallyhost

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*