Просування сайту в соціальних мережах

Для того щоб використовувати соціальні мережі як інструмент просування потрібно для початку завести хоча б по одній групі, сторінці або аккаунту про ваш веб-ресурс в кожній з них. 

1. Twitter
Одна з найпопулярніших на захiдному ринку. Хоча в Українi ця соцмережа не дуже популярна, пошукові системи найбільше уваги приділяють саме їй. Пости, в яких згадується посилання на ваш веб-ресурс, відслідковуються ПС. Зокрема при цьому звертається увага на кількість постів, реакцію на них читачів і кількість фоловерів у того, хто його опублікував (все та ж авторитетність).

Для більш серйозного впливу соцсигналів з неї, можна потурбувати знайомих, у яких багато фоловерів, і попросити опублікувати парочку постів, згадавши ваш сайт. Ще варіант – трохи розщедритися і купити публікацію таких постів у авторитетних користувачів, які цим заробляють.

На особистому аккаунтi рекомендується регулярно постить новини про нові статтi, опублікованi на вашому веб-ресурсі.

2. Facebook
Розкрутка сайту в цiй соціальнiй мережi здійснюється за вже відомим методом – реєструємо акаунти, з їх допомогою створюємо групи або спільноти, в яких стабільно висвітлюємо новини про свiй сайт. Запрошуємо друзів вступати в ці групи, просимо робити відгуки, лайкати, репостити і т. Д. Коротше кажучи, нарощуємо кількість соціальних сигналів, на які реагують пошукові системи, всілякими способами.

Просування за допомогою соціальних мереж передбачає мотивування користувачів (бажано авторитетних) на створення більшої кількості соцсигналів, створюючи різноманітні вікторини та конкурси, обов’язковими умовами яких є «лайкнути і зробити репост», щоб взяти участь в розіграші якої-небудь дрібнички (недорогий мишки, флешки і т. д.).

5. Youtube
Якщо вирішили використовувати просування сайту в соцмережах не варто забувати і про Youtube. Принцип все той же – створити свій канал, розміщувати на ньому цікаві тематичні відео, вказувати посилання на ваш веб-ресурс під ним, сподіватися на величезну кількість переглядів і чекати, поки пошукові системи врахують це.

Перспективними соцмережами також є LinkedIn (професійна соціалка) та Instagram. Деякі інтернет-магазини продають товари прямо з Інстаграм Stories. Але це можливо тiльки для власників Instagram Business Accounts з кількістю передплатників понад 10 000.

Найменший вплив на просування сайту в соцмережах є Pinterest. Хоча, знову ж таки, ніхто не забороняє вам спробувати. Можливо, з часом ситуація з ними зміниться.

Соціальні сигнали з кожним днем ​​все більше враховуються пошуковими системами при розподілі пунктів рейтингу між незліченною кількістю веб-ресурсів. Вони важливі, оскільки є відображенням людської реакції на інформацію, яку ви надаєте.

Саме тому просування сайту в соціальних мережах обов’язково повинно використовуватися, якщо вашою метою є досягнення найвищих результатів.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*