Chrome почне влітку блокувати скачування деяких файлів

Chrome навесні почне попереджати про небезпечне скачуванні. Влітку він почне блокувати такі спроби.

Google оголосив про посилення захисту користувачів від скачування небезпечного контенту. Браузер Chrome почне блокувати завантаження деяких файлів вже цього літа, повідомляє Chromium Blog.

Починаючи з версії Chrome 82, яка вийде в квітні, користувачі будуть бачити попередження про те, що вони намагаються завантажити файл небезпечним способом. Під цим Google має на увазі ситуацію, коли користувач бажає завантажити контент з сайту, який працює по захищеному протоколу HTTPS, але саме завантаження відбувається по незахищеному HTTP. У цій ситуації зловмисники можуть підмінити безпечний файл на небезпечний.

Версія Chrome 83 розпочне блокувати завантаження з таких змішаних сайтів виконуваних файлів програм, наприклад, exe (Windows) і apk (Android). Наступний випуск браузера з серпня буде також блокувати архіви (zip, iso та інші). Chrome 85, який вийде у вересні, додасть до списку документи (pdf, docx і інші). І з версії Chrome 86 (жовтень 2020) буде блокуватися також завантаження мультимедіа (mp3, png та інших).

Цей графік торкається настільних платформ Windows, macOS, Chrome OS, Linux. На мобільних платформах Android і iOS графік впровадження блокування скачування буде спізнюватися на один реліз. Показувати користувачам попередження про небезпечнi завантаженні почне версія Chrome 83.

Джерело: tech.liga.net

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*