Нове оновлення Windows позбавляє користувачів звуку і інтернету

Первісна ідея Windows як служби полягала в тому, що ваш комп’ютер повинен оновлюватися з поліпшеннями, а процес оновлення повинен був бути плавним. Однак для власників Windows 10 виникло безліч істотних проблем, і останнє оновлення Microsoft також викликає ряд проблем.

Минулого тижня Microsoft випустила Windows 10 KB4532695, оновлення, яке не належить до безпеки, для Win10 версій 1903 і 1909. Microsoft заявила, що оновлення включає в себе виправлення помилок в панелі пошуку, про які повідомлялося протягом 3 місяців, але користувачі виявили, що «виправлений» File Explorer все ще огидно працює.

У KB4532695 багато проблем – від «синього екрану смерті» (BSOD) до порушення основних функцій. Згідно з новими звітами, KB4532695 відключає звук і підключення до Інтернету для деяких користувачів.

На сайті Microsoft багато користувачів повідомляють, що останнім накопичувальне оновлення вбиває звукові адаптери.

“Я встановив оновлення в суботу вдень, і звук відразу перестав працювати. Я відкотив патч назад… без дозволу. Я намагався оновити драйвери, але Windows повідомляє, що не розпізнає мої динаміки. Минулої ночі я зробив повне перевстановлення Windows, нічого. Він працював відмінно до встановлення патча 1 лютого. Чи скоро це буде виправлено? “, – пише роздратований користувач на форумі.

Після розгортання необов’язкового оновлення на деяких комп’ютерах відключена мережева функціональність, згідно з кількома повідомленнями на власному форумі Microsoft та інших представлених форумах.

Ця проблема, очевидно, зачіпає як Ethernet або дротяні з’єднання, так і Wi-Fi, і, як повідомляється, вона зачіпає мережеві адаптери різних марок.

Схоже, що єдине гарантоване рішення тут – це просто видалити накопичувальне оновлення або зробити відкат до попередньої версії Windows 10 з меню «Налаштування».

Щоб видалити оновлення, просто перейдіть в додаток «Налаштування» і натисніть «Переглянути історію оновлень». На наступній сторінці натисніть «Видалити оновлення» і виберіть KB4532695 на панелі управління.

Джерело: toneto.net

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*