Google розробляє новий спосіб пошуку шкідливого ПЗ в Play Store

Наша конфіденційна інформація може потрапити в руки зловмисників, які можуть або шантажувати, або завантажити її в мережу. Як би там не було, мабуть найчастішим видом інтернет-шахрайства і пріоритетною метою зломів можна вважати отримання даних від банківських карт, щоб вкрасти з них всі гроші.

Це вкрай гостра проблема, і найбільш активно і успішно з нею бореться, поки-що, тільки Apple. Однак незабаром це, схоже, зміниться. Корпорація Google нещодавно офіційно оголосила про те, що веде активну співпрацю відразу з трьома різними компаніями, які в свою чергу спеціалізуються на безпеці даних. Google сподівається що завдяки спільним зусиллям компанія нарешті почне краще ідентифікувати найрізноманітніші шкідливі програми ще до того моменту, як вони будуть опубліковані в Play Store. Якщо все вдасться, то Play Store за ступенем безпеки додатків зможе нарешті зрівнятися з App Store від Apple. В Google вищевказана співпраця з трьома різними, але не названими компаніями, має назву App Defense Alliance.

У Google розповівли про те, що по всьому світу операційна система Android, а отже і відповідний магазин додатків, стоять на більш ніж 2,5 мільярди самих різних пристроїв, більшість з яких – смартфони. Саме дана цифра і робить дану платформу «неймовірно привабливою метою для самих різних зловмисників».

Корпорація також активно впроваджує свою чергову розробку, яка так само покликана виявляти і захищати користувачів від різноманітних шкідливих додатків. Це Google Play Protect. Даний спосіб захисту був вже впроваджений в останні версії Android. Google Play Protect, якщо вірити компанії, здатний щодня сканувати кілька мільярдів додатків, що дозволить Google дуже швидко позбутися шкідливих програм, які були допущені до розміщення в магазині Google.

Джерело: fainaidea.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*