Американські чиновники працюють в доменній індустрії

На цьому тижні з’явилося відразу дві новини про те, що колишні чиновники США перейшли на нову роботу, безпосередньо пов’язану з доменною індустрією.

Ешлі Хайнеман, колишній експерт з політики в Національному управлінні інформатики та зв’язку США (NTIA) і представник США в Комісії представників урядів держав при ICANN (GAC), тепер працює в найбільшому реєстраторі доменів Go Daddy. У Go Daddy вона також буде займатися розробкою політики компанії і, можливо, юридичними питаннями.

Девід Редлі, колишній глава NTIA, увійшов до складу компанії Amazon як консультант з питань, пов’язаних з інтернетом. Хоча Amazon не займається доменами, запрошення Редлі, безумовно, має відношення до поточних проблем в цій сфері. Судячи з усього, його головне завдання – остаточно вирішити конфлікт з державами Амазонського пакту, які будь-якими засобами намагаються перешкодити реєстрації доменної зони .amazon.

Зараз Девід Редлі представляє інтереси Amazon на конференції ICANN в Монреалі, що проходить в ці дні,  де обговорюється, в тому числі, і конфлікт Amazon з американськими країнами.

Джерело: domainhit

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*