Хакери зламали базу даних ООН

Невідомі хакери зламали базу даних ООН, отримавши доступ до десяткiв серверів, розташованих в офісах ООН у Відні та Женеві, а також в штабі верховного комісара ООН з прав людини в Женеві, повідомило видання The New Humanitarian.

На цих серверах, зокрема, знаходилися особисті дані співробітників ООН. Як заявив спікер генсека ООН Стефан Дюжаррік, в результаті хакерської атаки зловмисники отримали доступ до компонентів внутрішньої інфраструктури. Він оцінив завдані збитки як «серйознi». За його словами, точний характер і обсяги інциденту не вдається визначити, тому керівництво офісів в Женеві та Відні прийняло рішення не розголошувати інформацію про хакерську атаку.

Співробітників організації не інформували про атаку, за винятком технічного персоналу. Іншим порекомендували змінити паролі, не повідомивши, що зловмисники могли отримати доступ до їх особистих даних. Компоненти внутрішньої інфраструктури, до яких могли отримати доступ хакери, включають в себе, зокрема, системи управління паролями, контролю і захисту від інтернет-атак.

Високопоставлений співробітник технічного відділу ООН, ім’я якого не називається, повідомив, що хакери завантажили понад 400 гігабайт даних. Він уточнив, що саме дані користувачів є основною вразливістю мережі і, отримавши одного разу привілейований доступ, «можна робити все, що завгодно».

Джерело: enovosty.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*