Перегляд серіалів від YouTube стане безкоштовним у вересні

Але з рекламою, яка може бути дуже докучливої.

У травні компанія YouTube оголосила про зміну контент-стратегії платформи YouTube Originals, на якій випускаються оригінальні серіали, фільми і прямі трансляції. Головна новина полягала в тому, що контент зможуть дивитися всі користувачі, а не тільки власники платної підписки YouTube Premium.

Тепер стало відомо, коли анонсовані зміни почнуть діяти. Безкоштовний перегляд YouTube Originals стане доступним з 24 вересня. Інформація про це з’явилася в оновленій довідці про колекцію контенту. Список доступних відео і наявність реклами в них буде залежати від того, чи є у глядача підписка YouTube Premium. Вона дає ряд переваг, наприклад, доступ до серій відразу після їх прем’єри, можливість завантажувати контент з колекції і дивитися його без підключення до інтернету, ексклюзивний доступ до матеріалiв з режисерським версіями і вирізаним сценам, якщо вони є.

При відсутності передплати YouTube Premium користувачі будуть бачити рекламні оголошення під час перегляду. Крім того, доступ до деяких серіях буде надаватися не відразу.

Преміум-підписка від YouTube дозволяє використовувати найпопулярнішим в світі відеосервісом без реклами і в фоні (коли можна на телефоні і планшеті загасити екран, але продовжувати слухати звук), слухати музику в YouTube Music і Google Music. В Україні підписка на преміум коштує 100 грн за одну людину або 150 грн сімейний тариф (до 5 осіб).

Джерело: techcrunch.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*