У Google Play з’явився підроблений Google Play

Експерти компанії Quick Heal Lab Security виявили в Google Play… додаток Google Play. Само собою, ця версія каталогу не має ніякого відношення до Google, а є підробкою, орієнтованої на не самих просунутих користувачів.

Примітно, що фальшивий Google навіть має свій інтерфейс і більше 20 додатків, які, очевидно, є вірусними. Само собою, їх установка не веде ні до чого хорошого. Як тільки вони потрапляють на пристрій, вони запитує права адміністратора, які дають їм можливість запускати раніше встановлені додатки.

Найчастіше фальшивка займається тим, що просто переглядає рекламу в браузері, тим самим знижуючи автономність зараженого пристрою і сприяючи більш ранньому зносу батареї, але іноді ще й аналізує вміст смартфону.

Google видалила підробку з Google Play, але, якщо вам не пощастило зіткнутися з нею,треба зробити це самому. Для цього перейдіть в «Налаштування» – «Додатки» і у вікні, знайдіть підроблену версію Google Play. Її основна відмінність від оригіналу полягає в тому, що її ви без зусиль зможете видалити, а ось справжній каталог – ні.

Здається неймовірним, щоб хтось при здоровому глузді почав шукати Google Play в Google Play, який уже встановлений на смартфон, але насправді такі люди є.

Джерело: portaltele.com.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*