Іміджборд 8chan втратив хостинг

Скандально відомий іміджборд 8chan встав перед проблемою: де розміщувати свій сайт?

Сайт 8chan.net відомий скандальними дискусіями на межі фолу. Там нерідко висловлюються на користь расизму і націоналізму, також ведуться обговорення таких тем, як дитяча порнографія і педофілія. Нещодавно сайт втратив підтримку сервісу Cloudflare, який надавав послугу захисту DDoS-атак.

Це сталося після масових вбивств в Ель-Пасо і Дейтоні 3 і 4 серпня. Патрік Крузіус, який відкрив стрілянину в торговому центрі Ель-Пасо, був активним учасником 8chan і незадовго до злочину опублікував на ньому свій “маніфест”, в якому пояснював причини своїх дій. Незабаром після цього пішла стрільба в Дейтоні, а Коннор Беттс, що організував її, висловлювався на підтримку дій Крузіуса.

Не дивно, що після цього хостери вирішили не мати справи з 8chan щоб уникнути проблем з правоохоронними органами. Прийняти 8chan погодилася компанія Epik, яка відома тим, що бореться за свободу слова в інтернеті і підтримує сайти, які втратили підтримку інших реєстраторів і хостерів. Але вже через день Epik відмовилася надавати послуги хостингу та захисту від DDoS-атак, погодившись лише на підтримку домену.

Керівництво Epik, пояснюючи свої дії, повідомило, що погодилося на підтримку 8chan, знаючи, що на на іміджбордах не підтримується контент, що порушує законодавство США. Але зіткнувшись з тим, що такий там насправді присутній, відмовилося надавати хостинг і інформаційний захист. Також директор Epik Роб Монстр порекомендував поліпшити модерацію в співтоваристві 8chan.

Дії Epik зрозуміти легко, але багато їх не схвалюють, вважаючи, що таким чином компанія вирішила просто пропіаритися, не беручи на себе ніяких зобов’язань.

Джерело: domainhit

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*