Новий алгоритм від Google – перевірка швидкості завантаження сторінок PageSpeed (ч1)

Що таке Google PageSpeed ​​Insights

Цей безкоштовний сервіс не просто дозволяє оцінити, наскільки швидко завантажуються веб-сторінки, але і допомагає активно покращувати цей показник.

Інструмент створений для діагностики та оптимізації швидкості ресурсу давно зайняв місце в скарбничці кожного поважаючого себе сеошника. Він як куратор «по швидкості» для сайтів: спостерігає за їх роботою, аналізує, виявляє слабкі місця і підказує, які помилки потрібно виправити. При цьому сервіс PageSpeed ​​Insights не просто радить вам, над чим потрібно попрацювати, а й показує, скільки часу при оптимізації швидкост можна заощадити при подальших завантаженнях.

Це дуже зручний і простий у використанні сервіс, в якому без зусиль розбереться навіть новачок. Притому він багатофункціональний і за цим параметром випереджає більшість своїх конкурентів. PageSpeed – один з небагатьох адаптивних сервісів, пристосованих для роботи на мобільних пристроях. Велику роль відіграє і те, що цей інструмент для перевірки швидкості завантаження сайту тісно пов’язаний з однією з найбільших пошукових систем в світі і заточений під неї. Щоб почати роботу, потрібно лише ввести URL-адресу сайту. Результати пропонуються в двох варіантах: для завантаження сторінок на комп’ютері і на мобільному пристрої. Оцінка відбувається за стобальною шкалою.

Якщо хочете, щоб сайт добре ранжирувався в Гугл, то PageSpeed Insights – дійсно важливий інструмент. Однак не забувайте, що бал – це лише суб’єктивна оцінка сервісу, а не незаперечний факт. Проте, реальну швидкість ресурсу він показує, розкладаючи все по поличках.

1--1-

Є й інші сервіси для вимірювання та оптимізації швидкості, але не варто вибирати собі «ідола» і сліпо поклонятися йому. Жоден з них, включаючи PageSpeed, не є еталоном. Ці інструменти створені не для того, щоб прагнути отримати в них вищий бал, як на іспиті, а для того, щоб знайти ідеальну точку перетину функціональності, юзабіліті і швидкості ресурсу. А значить розумніше оптимізувати тільки те, що можна поліпшити без шкоди іншим характеристикам сайту, і не намагатися «підігнати під 100» всі рекомендовані пункти. Не забувайте, що кінцева мета – забезпечити максимально позитивний досвід користувачеві.

Частина 2

Джерело: ax.digital

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*