Viber шукає фахівців для українського офісу

Японська компанія Rakuten Inc., яка є розробником мобільного додатка Viber в Україні, шукає фахівців для роботи в українському офісі.

Зараз на “Viber” працює тільки одна людина – Євген Боднар, який відповідає за розвиток бізнесу в Україні та створення партнерської екосистеми.

“Ми шукаємо ще кілька людей, щоб створити команду. У нас є такі команди в інших країнах. Наприклад, в Росії, Сінгапурі, США, Франції, Великобританії, на Філіппінах. У всіх країнах, де ми плануємо інвестиції — ми інвестуємо в команду людей для підтримку регіону”, — сказав він.

Компанія, зокрема, шукає менеджерів із розвитку бізнесу, які вестимуть переговори з партнерами, маркетологів та продакт-менеджерів, які будуть адаптувати функції програми на локальному рівні.

Крім того, “Viber” має намір відкрити R&D офіс в Україні найближчим часом.

“У нас є великий R&D центр в Мінську, в Білорусі, в якому працюють понад 120 інженерів. І у “Rakuten Group” є 120 інженерів в Одесі, які працюють на “Rakuten Intelligence”. Але якщо ми вирішимо найняти інженерів для “Viber”, то, найімовірніше, вони будуть працювати в одному офісі в Одесі”, – зазначив представник компанії Джамел Арайа.

Джерело: socportal.info

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*