Новий підхід mobile-first від Google для нових доменних імен

Googlebot буде індексувати мобільну версію на нових сайтах.

Зареєстрували нове доменне ім’я для запуску сайту? Переконайтеся, що контент добре працює на мобільних пристроях.

Раніше проблема полягала в тому, що пошуковик аналізував і зберігав десктопну версію сайту і використовував всі її сигнали для ранжирування і відображення результатів, в тому числі, в мобільній видачі. Це погіршувало призначений для користувача досвід тих, хто шукав інформацію з мобільних пристроїв (а їх число постійно зростає), так як мобільні версії більшості сайтів містять менше контенту.

Сьогодні Google оголосив, що будь-які нові сайти/доменні імена, які він індексує, будуть на мобільній основі. Це означає, що його Googlebot буде сканувати мобільну версію сайту для індексації, а не десктопну версію.

Пошуковий гігант вже робить це для багатьох веб-сайтів, але для існуючих сайтів він визначає, чи готові вони працювати на мобільних пристроях, перш ніж використовувати мобільний Googlebot. Однак, нові сайти відразу повинні бути готові використовувати Googlebot.

Звичайно, майже всі нові веб-сайти зручні для мобільних пристроїв, і саме тому Google вносить зміни.

У пості про зміни на своєму блозі Google повідомив, що як і раніше підтримує технічне обслуговування і мобільні URL-адреси, але радить відмовитися від них. Замість цього власники сайтів повинні використовувати адаптивний дизайн.

Джерело: domainnamewire.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*